Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 GB ramhoz érdemes lenne...

2 GB ramhoz érdemes lenne felrakni a Windows 10 64 bites változatát? Vagy inkább 32 bit?

Figyelt kérdés

cpu: 2x3,4ghz intel pentium d945

2gb ram

1gb gt610 videókártya

win7 ultimate 64 bit



2016. febr. 15. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Windows XP ha jót akarsz. Egy mezei skype is 200 megát kapásból levesz belőle.
2016. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
win 7et rakj rá, abból is home-ot vagy professionalt, 32 bit
2016. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
nem tudom miért vágyakozik mindenki win10re, semmi, de semmi extrát nem nyújt egy jó nagy F.O.S.
2016. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2016. febr. 15. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:

"nem tudom miért vágyakozik mindenki win10re, semmi, de semmi extrát nem nyújt egy jó nagy F.O.S."


Az nem tűnik fel, hogy azért, mert valóban jobb?

Olvass el egy rendes tesztet, nézzél méréseket és meglátod!


Mondjuk az más kérdés, hogy olyan hatalmas változást nem hozott, de akkor is valamivel gyorsabb az előző generációknál.

2016. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 én tudom milyen a win 10,és aki jót akar magának,az nagy ívben kerüli.

jövőre éves előfizetése lesz a windowsnak,és a frissítésekért is fizetni kell majd,ugyanúgy,ahogy az apple oprendszereinél.

2016. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
#5. próbáltad már vagy csak olvastad valami szar fórumon, ha gyorsabb is, nem lehet észre venni...az meg, hogy semmi újat nem ad, szarul néz ki csak hab a tortán
2016. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"próbáltad már vagy csak olvastad valami szar fórumon, ha gyorsabb is, nem lehet észre venni...az meg, hogy semmi újat nem ad, szarul néz ki csak hab a tortán"


Így van! bárhol, ahol írják, hogy jobb az az oldal csak is szar lehet. És te próbáltad? Én több hónapig teszteltem, mértem a működését. Sokan például rosszul frissítették, persze, hogy nekik nem működik megfelelően.

Néhányan rossz verziót telepítenek fel, az sem fog rendesen működni. Ja és ha a megfelelő driverek vagy azok optimalizálása is elmarad, akkor valóban egy rosszabb windows-t kapnak.


Sokan azt hiszik, hogy egyszerűbb lett a telepítés, mert csak a tovább gombot kell nyomogatni, de egy frissen telepített op.rendszerrel kezdődik csak az igazi munka.


Szóval gyorsabb a windows 10, néhol másodpercekkel és észre lehet venni, de ha gondolod, küldök neked mérési eredményeket is.


Az meg, hogy hogy néz ki, szubjektív vélemény, Ez alapján sose szabad megítélni semmit, aminek nem az a célja, hogy mutasson. Lehet, hogy nem a legszebb de nem is csúnya, és sokaknak tetszik az új design.


És néhány újdonság: beépített DLP, közös fejlesztői környezet, cortana, edge, streamelhető játékok (Pl: xbox one és pc között), virtuális asztalok, windows hello, csak néhány a sok közül stb.

2016. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!