Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 kerdes:milyen tabletet...

2 kerdes:milyen tabletet érdemes venni? Milyen billentyűzetes tabletet érdemes venni külföldi melora v. inkabb notebook? ( android, win, ios? )

Figyelt kérdés

25-30 ezret költenek tabletre, korhazi tartozkodas miatt kellene. 720p mkvt jò lenne ha vinne. Kesöbbre terveznek venni billentyűzetes tabletet külföldi melora v. Érdemesebb notebookot venni?


Sony z3 compacton kmplert es vlct hasznalok. Az asztali wines lejatszok futnake a wines tableteken? Azt gondolom, h ios kizarva, túl drága.



2016. febr. 9. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze hasznalt cuccoktol sem riadok vissza.
2016. febr. 9. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

MKV nem jöhet szóba tableten, a 720p még a 150 ezres átlagos notebookokat is frame dobásra készteti...


Másrészt munkát aligha fogsz tableten végezni, mert egyszerűen nem napi 8 órás irodai feladatok elvégzésére találták ki.

2016. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Windows 7n potplayer, vlct is hasznalok. Ezek futnak-e win81-10en? Jò lenne ha filmek nem akadnanak v nem csuszna a hang.
2016. febr. 9. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
A z3 siman viszi az mkvt. A külföldi munkát meg ugy ertem, h külföldi használatra a hordozhatosag miatt. En azt gondoltam h egy 4 magos tablet csak visz mar 720ps mkvt...na meg ezeket memkartyaval meddig lehet bőviteni?
2016. febr. 9. 18:22
 5/6 A kérdező kommentje:
De azért az avikat csak viszi?
2016. febr. 9. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból megnéztem még a mobilom is viszi 720p -s MKV -t :-D

Sőt hálózaton DVR -ből, pedig nem egy csúcs készülék. :-)

2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!