Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely alkatrészek adhatnak ki...

Mely alkatrészek adhatnak ki kattogó hangot?

Figyelt kérdés
Ti mire gyanakodnátok? Tegnap kattogott a gépben valami, aztán most nem indul el a rendszer. Elméletileg a vinyók szoktak kattogni nem? Meg most működik a bios, ott látja a HDD-t ki is írja de nem tölt be a windows csak kattog ( a vinyó?!) Ötletek?

2016. febr. 18. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Winchester/ventillátorok

de mivel neked a win nem tölt be ezért winyó a probléma.

2016. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan HDD.
2016. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hdd
2016. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HDD, ventilátorok, DVD író, tápegység (csapágas lesz) stb.

De mint írták, ha nem tölt be a win se akkor HDD lesz a ludas.

2016. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Holnap akkor azt kicserélem egy másikra, akkor a többit kizárhatjuk. Pacsi.
2016. febr. 18. 22:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a régi gépben a hdd-t de ott működik és nem kattog, igaz ott csak másodlagos meghajtó nem arról indul a windows. Megnéztem sentiellel és 100/100-at ír ki. Akkor ez mi lehet? a másik gépemben miért nem jó? Lehet túl nagy a tápegység neki ? 400 w chieftec -> Maxtor 10 gb IDE.
2016. febr. 19. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicseréltem az IDE kábelt és most működik minden :O A
2016. febr. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!