Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecseréltem a monitoromat egy...

Lecseréltem a monitoromat egy TV-re, azóta nem mindig van kép bekapcsoláskor, ötlet?

Figyelt kérdés

Tönkrement a monitor, igy betettem a TV-met, aminek van VGA és HDMI bemenete is.

A hiba az, hogy megkapcsoláskor gyakran azt irja ki, hogy nincs jel. Valami ötlet, hogy mi lehet a gebasz?

2 számitógéppel is kipróbáltam és HDMI-n is és VGA-n is.

Csak bekapcsoláskor jelentkezik, ha egyszer van jel, akkor többet nem szakad le.

Ha kb egyszerre inditom a TV-t és a számitógépet, akkor kb 50%-os eséllyel bejön a kép, de ha külön külön indítom, akkor nem találnak egymásra.

Valami olyasmit gondolok, hogy indul a TV, azt látja, hgoy nincs bemenő videojel, akkor nem is figyel rá többet. Majd indul a számitogép, és azt látja, hogy nincs ami vegye a videojelet, ezért lekapcsolja, és igy nem találnak össze.

Ez monitornál sosem jött elő.

Valami ötlet?


2016. febr. 19. 10:54
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Véletlenül nem szerepel a grafikus beállítások közt a régi monitorod is, mint megjelenítő? Ha igen, azt el kell távolítani.
2016. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dongaben ***** válasza:
Kiegészítésként: A nem megfelelő képernyő felbontási beállítás is okoz hasonló hibát.
2016. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de nem jöttem rá, hogy mi okozza.

Néha működik, néha nem. Szerintem veszek egy monitort, mert ez nem állapot, ami van..

2016. febr. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!