Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100Ft körül egy intel alapú...

KissPe kérdése:

100Ft körül egy intel alapú configot össze tudnátok nekem rakni? Azért intel alapút, hogy később tudjam fejleszteni. Elsősorban játékra lenne a számítógép.

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 19:56
 1/5 anonim válasza:

lehet, hogy csak én vagyok így vele de 100000ft-os büdzsével én nem vennék gamer pc-t a normálisabb videókártyák meg 100000ft környékén vannak

egy tipp amd alkatrészeket ne vegyél a gépedbe mert bármilyen olcsók is meg sokat tudnak(papíron) minőségbe az olcó kinai is jobb...amúgy meg attól függ milyen játékokra kell

2016. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Később mehet majd bele jobb CPU és VGA:

[link]

2016. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel mindennel el tudsz játszani már most is, de ez 125E.


alaplap+proci+memória, ezt eladod 1-2 év múlva 20E-ért, hozzáraksz és vehetsz legalább i5-öt, akár haswell is lehet, az alá ne add. Semmiképp se vegyél 2 magos procit, hiába skylake, 4 szálat igénylő játékokban ez a XEON jobb és kész. 2 szálat igénylő játékok meg mindkettőn mennek.

2016. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T/Z ***** válasza:

Utolsó.

Mi ez a túlárazott sz×r?


Nem túlzás ez egy kicsit?


Nem rossz gép, de messze nem ér 125ezret, ugye azt azért érezzük?

2016. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A HÁZ+VGA+HŰTŐ, ami itt is új és garis, pcx-en 81E.


Kiszállítva 125E a konfig, anélkül 123E. Rakj össze jobbat a többi alkatrészekre a maradék 42E-ből. Veszel egy haswell i3-at meg 4 giga ramot és elfogyott.


Tökéletesen alkalmas játékra az a proci, húzható, stb. 3. generációs i3 szintje alapon, húzva jobb.


Ha tetszik ha nem, ezek a XEON-ok nagyon jó ár/értéket képviselnek és ma is simán megállják a helyüket.


[link]

2016. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!