Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet telefonon két op rendsze...

Lehet telefonon két op rendszer egyszerre, mint a gépeken? (android-ubuntu)

Figyelt kérdés
Hali Samsung galaxy s4-em van és láttam, hogy az ubuntunak van egy telefonos verziója és vírusok szempontjából jobban járok az ubuntuval de nem tudom milyen ez az oprendszer telefonra a felületet csak képeken láttam így nem merem egyszerűen rárakni a telefonomra mert nincs meg az androidos oprendszer külön így ha elrontom vagy nem tetszik nem tudom vissza csinálni(találtam egy két androidot de nem nagyon megbízható forrás így azokat nem tudom használni) tudtok valamilyen linket estleg a teljes androidhoz(amelyikbe biztos nem nyúltak bele?)

2016. febr. 24. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak dual bootos telefonok. Azokon simán lehet két rendszer. A tieden nem.

A samfirmware oldalon vannak gyári samsung romok. Onnan le tudsz tölteni, ha a sok főzött rom után visszatérnél a gyárira.

2016. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello! Meg lehet oldani MultiROMmal, de szerintem ne csináld, nem sok értelme van, ráadásul bonyolultabb mint a szimpla ROMolás, több az esélye hogy valami félremegy..


Most meg hogy belegondoltam... Tuti hogy nem lehet Ubuntut rakni egy droidos telóra. Max megcsinálsz egy ROMot hasonló dizájnnal, vagy futtatod emulátorral. Szóval valszeg amiről beszélsz az nem Ubuntu, csak egy skinelt droid ROM. Olyan van hogy Ubuntu Phone, de annak meg semmi köze az Androidhoz.

2016. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de az ubuntu szar, kerüld el messzire! Android fényévekkel jobb jelenleg is.

Egyébként semmi varázslat: 2 partíciót csinálsz, és az elején bootmenüvel választod, hogy melyik induljon el.

2016. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!