Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy alapjáraton ennyi ramot eszik a win 7 64-bit?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 25. 21:37
1 2
 11/16 T/Z ***** válasza:

Ja igen, ez is igaz, 32bites Win7 elég 3giga ramig.


(mondjuk én a képről nem tudtam megállapítani, h 32, vagy 64bites az oprendszer) :D

2016. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

igen de a kérdésben benne van hogy 64 :D

Amúgy a win 10 állítólag mégtöbbet lefog :D

2016. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 T/Z ***** válasza:

Ja, közben láttam, h a kérdésben benne van. :D


Win10 nem eszik több ramot, az kifejezetten energiatakarékosabb oprendszer.

(Ott is az előtöltés az ami előre lefoglalja a ramot.)

2016. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na ja meg ha integrált videókártya van :D Am én vagyok aki az öreg alaplapos vitában mondta hogy aki a multját nem becsüli annak nincs jövője :DDDDDDDDD
2016. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 T/Z ***** válasza:

Félreértettél ott.


Azért írtam amit írtam, mert szvsz nem érdemes pénégyesnél régebbi géppel foglalkozni.

A Pentium 4-es is határeset, de szüttyögés nélkül lehet velük netezni, officeara, médialejátszásra használni.

A Pentium III-ról ezt nem mondanám el.

letöltőgépnek még talán elmegy, mert keveset fogyaszt, de ott is macerás, mert a torrenteket ha neten keresztül válogatjuk ki mondjuk nCore-ról, akkor a netezés maga már szenvedés lesz. Illetve többszáz torrentet, vagy terányi merevlemezt sem kezel valami gyorsan, a Pentium III-as processzorokban ehhez már nincs elég erő.


Sőt, ha a kérdező Abit alaplapján Intel865-ösnél régebbi chipkészlet lett volna, arra is azt mondtam volna, h adja le e-hulladéknak, mert az az alaplap, ami nem kezel teljes értékű Pentium4-es processzort (800-as FSB), az szintén nem alkalmas még netezni sem.


Az elektronikai hulladéknak való leadást meg azért javasoltam, mert nem a kukába kell dobni, hanem le lehet adni; én is le szoktam azt a rengeteg régi vagy rossz cuccot adni, ami megfordul a kezeim között. Ez is egyfajta környezetvédelem.


Szentimentális okokból én is ragaszkodom dolgokhoz, mint pl. a Winampot használom az eredeti classic skinnel zenelejátszáshoz, vagy pl. egy öreg Parancsnoki Uazom van autó gyanánt, úgyhogy igenis becsülöm a múltat. :D

2016. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Helyes akkor szent a béke! :P
2016. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!