Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez műszakilag hardveresen...

Ez műszakilag hardveresen rendben van?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő.Van egy asztali számítógépem ami a következő hardverekből épül fel.

I-ARENA Series Chieftec 450 W Tápegység 80+ hatásfok

4GB DDR2 Ram 800Mhz

PQ-EM DO Asus alaplap

Intel gyári Hűtés

Ati radeon 4870 series 1gb DDR5 Videókártya

Seagate 80Gb Merevlemez

Intel core quad q6600 2.4ghz 8mb chache processzor

(húzva egyik alkatrész sincs

Programokkal ellenőriztem(zőm)

processzor venti fordulatszám hőfok rendben(2400-2700) 48-49 fok terhelés alatt is ..Rendesen megzúzatom a videókártya is intelligens így az sem megy 55 illetve 60 fok fölé terhelés alatt.


(Meghajtók)DVD CD ÍRÓ OLVASOK nincsenek bekötve

Floopy meghajtó nincs


A kérdésem a következő .Elektrosztatikusan feltöltődik e a hardveres alkatrész?Értem ezalatt azt bár nem értek hozzá ezért tettem fel a kérdést.Hogy "normális" dolog e az hogy alkalomadtán ugymond bizsereg a táp,gépház,videókártya hűtő csővek,kisség a alaplapi hűtés,illetve a ram winchster alkalomadtán nagyon kellemetlenül ha hozzáérek ugymond "ráz" (értemezalatt azt hogy nem megvág hanem kellemetlenül megcsíp) elég sokat megy egy huzamban különböző okok végett :)

Földelés nemtudom hogy müködik megoldhatja vagy ez így egyáltalán nemjó??? Vagy ez természetes???


2016. febr. 25. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Földelt konnektorba van dugva a gép?
2016. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a konnektor nem földelt valószínűleg.. ez így nem pozitív biztonságosabb mind neked mind a gépnek ha földelt konnektorban van de működni fog így is
2016. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
életveszélyes.
2016. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2016. febr. 26. 05:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég régi a elosztó,de van egy új nekem kicserélem és majd kiderül. Mégegyszer köszi a válaszokat.A gépházba külön nem lehet földelni vezetékkel,mert még arra gondoltam vagyis láttam olyat... (?)
2016. febr. 26. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!