Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az eddigi legjobb...

Melyik az eddigi legjobb integrált hangkártya az alaplapokban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az alaplapiak közül talán a HD4200 sideport memóriával. Manapság már a processzorokba van integrálva az IGP. Az egyik legjobb talán az A10-7870K, ahol 512 GCN 1.2 számoló dolgozik 866MHz órajelen dual (128 bit) DDR3-2133 támogatással (886GFlops és 34,1GB/s). Ár értékben biztosan ez a nyerő. Az Intel Broadwell lapkáiban bemutatott csúcs Iris Pro 6200 IGP is lég erősre sikeredett, simán felveszi a versenyt az AMD jelenlegi megoldásával, de maga a proci nagyon drága (és talán driveres támogatásban sem annyira kiforrott..de ez lehet, hogy nem igaz már számottevő szinten).

[link]

2016. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tájékoztatást, de ez nem válasz a kérdésemre.
2016. febr. 27. 15:04
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
de valasz csak javitsd ki a hangkartyat a kerdesben :P
2016. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
xDD
2016. febr. 27. 15:32
 5/10 A kérdező kommentje:
na de most komolyan.. valaki tudna nekem válaszolni?
2016. febr. 27. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
LOL ezt tányleg benéztem xD
2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az MSI Gaming lapokban lévő Audio boost 2 és a ROG lapokba szerelt SupremeFX szokott versenyezni egymással.
2016. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pl.

Asrock Z170 Extreme6 (55ezer kb.)

(csak mert elez csucskozeli lapka)

ezen ez van:

7.1 CH HD Audio (Realtek ALC1150 Audio Codec), Supports Purity Sound™ 3 & DTS Connect


ha jol tudom ez a 1150 fogalalttal jott be forgapomba es atlagosnak mondhatoakon is ilyen van (maga a kodek)


Audio

- 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1150 Audio Codec)

- Premium Blu-ray Audio support

- Supports Surge Protection (ASRock Full Spike Protection)

- Supports Purity Sound™ 3

- Nichicon Fine Gold Series Audio Caps

- 115dB SNR DAC with differential amplifier

- TI® NE5532 Premium Headset Amplifier (Supports up to 600 ohm headsets)

- Pure Power-In

- Direct Drive Technology

- PCB isolate shielding

- Supports DTS Connect


ha nem szuperhallasod van vagy nem zenelsz, vagy nem exteremul hangalapjan tajekozodsz (multi jatek pl.) akor mi nem eleg ebben?


egy hwngkartya aminek viszonypag ertelme van alaplapival szemben szerintem olyan 20-30 tol indulhat, de akkor biztos megadja azt a plusz extra t amire vagysz, hogy a megfelelot kivalaszd a megfelelo helyen kell kerdezned, ha gyakorin kerdezel akkor talan a szorakozatoto elektronika kategoriaban


atlagjatekosoknak egy stereo is boven eleg ahoz meg nem kell 5.1/7.1 ... foleg nem full extras


de amugy a hagzast nagyban befolyasolja a tapegyseg es az elektromos halozat is tobbek kozt, vagyis aki szuper halasu vagy studio munkat vegez az meregdraga alkatreszeket vasarol mindenbol

2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#7 +1 nos valaki aki ismeri az alaplapi hangkartyakat, ellenben ezek is hasonlo arkategoriaban lehetnek minimum amit pl. nek irtam ellenben ha hangzasra jobban ki vannak hegyezve akkor neked azok kozul kell valogatni (ha draga hangkartyat kulon nem akarsz)
2016. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak azért érdeklődöm ennyire az integrált hangkártyákról mert egy logitech z623 hangfalat készülök venni, ami véleményem szerint nagyon szépen szol, és gondoltam akkor már valami jófajta alaplapival kéne meghajtani és nem valami valami szarral ami elnyomja a hangfal képességeit
2016. febr. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!