Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja ezt a videókártyát a...

Elbírja ezt a videókártyát a gépem tápegysége?

Figyelt kérdés

Nem tudom elbírja-e a meglévő tápegységem amit kinéztem:

GIGABYTE GeForce GTX750 Ti OC 2GB GDDR5 (WindForce 2X)


Jelenlegi PC configom:

Dell Precision T3500

Gyári Dell tápegység 525W (500W), +12VA -/ 18A, +5V -/ 20A

Intel Xeon W3565 4x3,2ghz processzor (130W)

6x2gb DDR3

Dell 09KPMV gyári alaplap

DVD-RW

1db 250gb SSD

1db 1TB 7200rpm HDD


Ennél komolyabbat nem tervezek bele, inkább lehet gtx740-est.

Az említett gtx750TI viszont működne problémamentesen?

Ha nem mit ajánlanátok helyette ami hasonló és garantáltan üzembiztos a táppal?


Köszönöm.



2016. febr. 27. 16:19
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* #10 MSI link


[link]


MSI N750TI-2GD5/OC - erre a tipusra nem kell 6pin


GAINWARD 3088-BLISS GTX750Ti 2GB GDDR5 - errol nem talaltam konkret infot de hogy s GS komlyabb tipusara sem kell igy valoszinu erre a tomzsire sem


[link]


Palit NE5X75TS1341F - errol se talaltam konkret infot


de mivel ennek is komolyabb tipusara nem kell igy gondolhatni hogy erre sem


[link]

2016. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Visszatérve meglestem a masinát is amúgy, 6pin van a tápon gyárilag is, én bíznék a kijózanodott dell-esekben hogy ésszel kalkuláltak, még ez is jobban hangzik mintha isten tudja melyik molexről kéne toldozgatni, de az ágakon nem sikerült eligazodnom nincs feltüntetve semmi konkrét csak a tápon látom hogy A B C.

+5V -/ 20A , +3.3V -/ 20A

+12VA -/ 18A , +12VB -/ 18A

+12VC -/ 18A ,

-12V -/ 0.5A , +5Vsb -/ 4A


Jelenleg is van bent amúgy egy Radeon HD6450 512mb erre is azt hiszem 40W? olvastam, tehát nem tűnik nagynak a különbség a modernebb 750ti "átag 60W"-hoz képest.


Mindenesetre kilőve a 6-pint, azokból amiket linkeltél a Gigabyte LP vagy az MSI amivel szemezek, meg kézenfekvő megrendelnem tőlük is.


[link]


[link]


Megerősítésképp: lényegében a kettő közül jöhet bármelyik ha egyszer nem kell nekik 6-pin?


Köszi

2016. febr. 28. 11:04
 13/15 A kérdező kommentje:
Tényleg és mivel ez még PCIe2 x16 slot, szintén elegendőt lead neki 75W? Tehát nem alapkövetelmény így egyéb áramforrás nélkül a PCIe3?
2016. febr. 28. 11:17
 14/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#13 szabvanybol nem lephet ki maga a vga es minden pcie tud 75W ot szolgaltatni (meg tobbet is max megsul)


pcie 1.X - 75W ig nem sul meg kb. (szabvanyban ezt tud szolgaltatni)

pcie 2.X -150W ig nem sul meg kb. (szabvanyban ezt tudna szolgaltani, de laptol is fugg ez nagyban)

pcie 3.X - 300 ig nem sul meg kb. (szabvanyban ezt tudna szolgaltatni, szinten laptol fugg nagyban)


vga k nem kernek a pcie bol tobbet de ha lap es bios es vga bios kepes ra akkor kerhet (extrem tuningos tipusok)


" 6pin van a tápon gyárilag is, én bíznék a kijózanodott dell-esekben hogy ésszel kalkuláltak"


mint irtam ha bizol benuk nyugodszivel lehet 6pin es vga t hasznalni


akkor is ha nem bizol bennuk is lehet (papiron) mert ha egyagra tettek voln mindent akkor is birnia kell a geped 750Ti(6pin) el is


vagyis barmilyen eshetoseg papiron biztositva van


750Ti k kozul

2016. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg hasznos infót és a türelmed a témában, rendeltem és ma érkezett meg a cuccos azért is vártam a válasszal, a gigabyte LP lett végül is a készletről leggyorsabban beszerezhető.


Azóta járatom ezzel-azzal, eddig még tökéletesen működik, nem tapasztaltam áramügyileg, sem hőben sem zajban változást ami szokatlan vagy aggasztó lenne, úgyhogy szerintem jól fogadta a dolgot, reméljük így is marad.

Egyébként alapból egész csendesnek találom, nem sok vizet zavar, és élmény szempontból igen szimpatikus amit kihoztak ebből a kaliberből + ár-érték arányt tekintve.


Még egyszer köszönöm a segítséget!

2016. márc. 2. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!