Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Budget gaming vidikártya?

Budget gaming vidikártya?

Figyelt kérdés

Első a pénztárca a kérdésben. Kéz alól szoktam venni videókártyákat de mármost annyi a választék mint a nyüves...

Foggalmam sincs h mit kéne vennem. Nézegetek hardveraprón. De annyi a választék h foggalmam sincs mit vegyek. Olyan ~40-50kban gondolkozom. Ha olcsóbban lenne fejemse fájna :)

Szimpla full hd közepes-max beállításokra kellene. És igen . Tudom h egy gtx980 megfelelne a célnak. Valószinűleg sajnos üres is maradna a pénztárcám utánna. :D


2016. febr. 28. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Gtx 950 45-50ezer ft és tökeletesen megfelelne a céljaidnak.
2016. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Hidan ***** válasza:

Hardveraprón ha jó a használt is akkor r9 280 vagy 280x van 50-55ért néha alatta is megéri azt a plusz pár ezret

de ott vannak a régi változatati is HD 7950/7970 ezek már 42től vannak kb egyforma erősek de viszont nem hiszem h találsz garisat

r9 270x-et ne vegyél 40ért van egy pár ember aki rohadt drágán adja még mindíg ezt a kártyát

én személy szerint ezt néztem ki magamnak de ugysincs most rá pénzem hátha van még 5ezred amit rászánnál [link]

vagy esetleg a gigabytos változat van 50ért is

2016. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
GTX 960, GTX 770, R9 280X, HD 7970, ha hardveraprón nézegetel.
2016. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

De még így is akk ottvagyok h válasszak

GTX 960, GTX 770, R9 280X, HD 7970 között. Bár igen szűkebb így mostmár aválaszték! Viszont ezekből a kártyákból is van sokféle. OC meeg Superclocked meg miegymás. Meg foggalmam sincs hogy mondjuk egy Asus márkájú kártya a jobb-e vagy pl egy Gigabyte.

Nehéz eset vagyok :D Egyébként garancia nemérdekel. Sosem volt még problémám videókártyákkal. Viszont mármost ideje újítani. Egy öreg HD5770-em van. Processzort most cseréltem le egy FX 9370-re . Ill van mellé 8gb 1600mhz DDR3 ram. Csak elég... Gondolkozok mellé a GTX 960 v 970 -en.

2016. febr. 28. 15:40
 5/7 Lord Hidan ***** válasza:
Húha igen látszik h nehéz eset vagy az a proci nem nagyon érhette meg lapod és tápod milyen van? így már kéne egy jó táp is főleg ha amd kártya megy mellé
2016. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű olcsó Asrock N68-GS4 FX lapom van. Bőven megfelel. Illetve egy egyszerű 600W os táp. A processzor egyebkent nagyon megérte. 28ért jutottam hozzá. És példának okáért meseszépen viszi a legújabb játékokat. Még így is h förtelem gyenge a videokari. Fullhdben. Nemteljesen lehuzott beállìtásokkal. BO3, R6S,Division,GtaV stb stb sorolhatnám rengeteg tesztet végeztem. Felvétel melett is min 35fps. Fx6300ról váltottam. Nagyon megérte... Nagyterhelés alatt stressz tesztnél is max 53fok...Stock hűtővel. Szóval igen elégedett vagyok vele. Biztos vagyok benne h egy jobb vidikari és megy mint az álom.
2016. febr. 28. 22:00
 7/7 Lord Hidan ***** válasza:
Az a probléma hogy az a lap nem idális FX-hez oda 990es chipset kéne ha a tápod se valami jó féle akkor nem lesz hosszú távú ez a konfig
2016. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!