Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a monitornak? Nem akar bekapcsolni csak nehezen

Figyelt kérdés
ha kikapcsolom már max 10 percre a monitort és vissza kapcsolom nehezen kapcsol vissza olyan mint ha ki be kapcsolna a led elkezd villogni ki be és aztán ahogy teltek a napok hetek egyre nehezebb volt mire bekapcsol egyre több időbe telt és egyszer csak fogta és nem tért magához a monitor csak villogott meg minden csak ki be kapcsolt semmi se történt bekapcsolva hagytam a monitort hogy hátha aztán olyan 4 óra hossza után bekapcsolt magától úgy hogy hozzá se és nem a géppel van a baj hanem a monitorral mert volt hogy kihúztam a gépből és csak a monitor volt áram alatt próbáltam vezetéket cserélni másik konnektorba dugni de semmi változás nem volt

2016. febr. 29. 21:03
 1/2 pinkpancser ***** válasza:
Mennyi idős a monitor? Mert ha száradnak az elkók akkor lehet ilyen probléma.
2016. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát 2 éve vettük de használtan szóval 2nél tuti több
2016. febr. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!