Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki használt már vezeték...

Verde kérdése:

Valaki használt már vezeték nélküli vertikális egeret?

Figyelt kérdés

A mostani egerem megadta magát, most nézegettem új egereket, akkor láttam meg ezt a típust.

Napi 8-10 óra használat, főleg irodai alkalmazások, némi photoshop, játszani nem játszok.

Azt érzékelem, hogy nincs elterjedve ,érdemes ilyet venni, vagy maradjak a hagyományos egérnél?

Ha valakinek van tapasztalata konkrét terméket is ajánlhat, köszi!



2016. márc. 1. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs elterjedve, mert az emberek a hagyományos egérhez vannak szokva. De rengeteg féle egér van. Gyűrű egér, toll egér, hanyatt egér és lehetne még sorolni. Az, hogy vezeték nélküli előnyös, ha laptoppal használnád. Asztali számítógéphez is megfelelő, de kevesebb az előny. Ha vezeték nélkülit választasz és nem akkus, akkor érdemes ölthető elemet venni hozzá. A kialakítás pedig már csak rajtad múlik, hogy milyet szeretnél. Általában egyébként az ilyen hanyattegereket a finommunkákhoz szokták használni, illetve azoknak kedvező akiknek a csuklóját kikészíti a sok mozgás.

Azt tudom javasolni, hogy menj egy nagyobb áruházakba ahol vannak kitéve bemutató darabok (media markt, euronics, stb) és nézd meg, hogy neked mennyire áll kézre.

2016. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. márc. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!