Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 betöltési logo...

Windows 10 betöltési logo után fekete a képernyő?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja ezt a problémát? Amikor bekapcsolom a gépet elsőre úgy tünik semmi gond,de miután eltünik a windows logo fekete a képernyő és semmit nem tudok csinálni. A boot menübe betudok lépni onnan valahogy el lehet inditani? Kérlek segítsetek.

2016. márc. 1. 09:57
 1/5 Killer81 ***** válasza:

Sajnos a hibajelenség a problémák egész sorától lehet.

Az sem mindegy korábban jó volt e vagy kezdettől fogva csak ennyire működik...

Ha a BIOS-ban látja egyébként a merevlemezeket, akkor első körön rögtön a néznék egy memóriatesztet, aztán ha ott nincs gond akkor mehet a rendszer újratelepítése. Könnyen meglehet, hogy a Windows 10 lecserélt valami driver-t, melynek következtében a következő újraindításnál már képtelen be-boot-olni a rendszer.

Ha az újratelepítés megoldja a problémát, akkor nagyjából kizárható valamelyik összetevő meghibásodása.

2016. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újra telepitettem, most betudom írni a jelszót,hogy belépjek de utána ugyan úgy fekete a kép
2016. márc. 1. 11:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az egér látszik
2016. márc. 1. 11:14
 4/5 A kérdező kommentje:
És eddig működöt semmi probléma nem volt
2016. márc. 1. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is itt-ott előfordul. Én újrainditom azt működik.
2016. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!