Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA drivert ha letöltök akkor...

VGA drivert ha letöltök akkor a játékok is kevésbé fognak laggolni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez egy hülye kérdés de láttam sok kérdésnél hogy frissiteni kell a vga drivert (legalább is azt írták oda amikor keresgéltem hogy miért laggol egy játék)és amikor beírom a googléba hogy vga driver akkor azt írja ki hogy letöltés.Vagy mi az a vga driver?Már eleve bent van a gépbe?Lehet hogy most ilyen kérdést írok akkor azt mondjátok hogy 9 éves vagyok meg ilyenek.A f1 2015 el szeretnék játszani csak egy kicsikét laggol.Hogyha frissítem a vga drivert akkor nem fog annyira laggolni?És hogyan kell frissíteni?HA EZ EGY NAGYON HÜLYE KÉRDÉS OTT A LETÖLTÉSNÉL AKKOR ELNÉZÉST!!!!!!

2016. márc. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A lagnak semmi köze nincs ehhez.
2016. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
"Kicsikét laggol" Próbálj meg pár beállítást picit lejjebb csavarni kezdetnek. Ilyesmit hogy élsimítás, árnyékok, környezet minősége. Szóval olyasmit, amit nagyon nem veszel észre. Vagy anyagi kereteidhez mérten gondolkodj el erősebb kártyán ahhoz képest amid most van.
2016. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 T/Z ***** válasza:

Azért az jó, h a "laggol" kifejezést ismered, de driverekkel pl. egyáltalán nem vagy tisztában. :D



Pontosan milyen gép ez?

Laptop? Asztali gép?

Írd le, h miből áll, és elmondjuk miért akadozik a F1 2015.

Aida64, CPU-Z-vel ki tudod olvasni az adatokat (lap, ram, cpu, vga).

2016. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!