Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni abban hogy...

Nobodycares kérdése:

Tudnátok segíteni abban hogy ennek a gamer pcnek jó konfigurációja van e?

Figyelt kérdés

Legfőképpen az érdekelne hogy ez a 400 wattos táp elég ennek a gépnek? valamint ez az alaplap támogatja a dual channelt ? arra gondolok hogy e helyett a 8gb ram helyett 2x8-at tennék bele és hogy sokat számítana ?

[link]

Előre is köszönöm a segítséget!!!



2016. márc. 4. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
zalman z3 sokkal jobb ház mint ez a vacak,1150 jobban ajánlo mint az 51-est az ár érték arány miatt.
2016. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brenya ***** válasza:

Én is inkább a 1150-es alapot ajánlanám.

'...támogatja a dual channelt ?'

Ennek ahhoz semmi köze. Ebbe az alaplapba max 32gb ram-ot tehetsz(2*16 gb-ot)

2016. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm ! és a táppal mi a helyzet ? elég lenne mondjuk ehhez a géphez?
2016. márc. 4. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:

1150 jobban ajánlott? Ja igen, ha új gépet veszel, akkor mindig régebbit, mert az bevált? Vagy miért?


Asrock H110M-HDS + i5-6400 compker.hu oldalon kb. annyiba van, mint egy olcsó b85 lap+i5 4460. De ha van keret, akkor legyen inkább 6500-as és ár/teljesítményben már jobb is a haswell-nél. És előbbi modernebb, erősebb ja és jobban eladható is lesz.


Ti mit szedtetek be? PH-ra menjetek inkább ajánlani ott szeretik a régit, sőt a haswell-ből is a régit ajánlják nem a refresh-t, mert hátha nem megy a lapban :) Muhahaha

2016. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nah jó kiégtem :D
2016. márc. 4. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van rá keret, akkor jobb a 6. gen.


alaplapból inkább b150-et vagy h170-et vegyél, hamár i5 6600at raknál bele. ASRock b150m pro4 az asus lap ára körül van.


Táp elég neki.


amennyiben még belefér, gigabyte-ból van g1 gaming is (most pont kifogyott pcx-en), megéri azt a kis plusz pénzt.

2016. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudod kedves 6-os nincs akkora teljesítménye a 1151es prociknak mint amennyit érnek,ezért írtam hogy ár érték arány,majd talán az idén megjelenő új procik lesznek a nagyobb előre lépés,vagy a jövő évi,de a tavalyi procik csak drágák,és paraszt vakítás.
2016. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!