Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerver építés, tanácsok?

Szerver építés, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék összerakni egy szervert, mivel amit láttam készen nem találtam jó ár/érték arányúnak.

Procinak 2 db 6 magos Xeon-t néztem ki:

[link]

Lapnak:

[link]


RAM-ok:

8GB-os modulok 1800MHz-n


Szerintetek ezek jól fognak szinkronban teljesíteni, valamint milyen tápot ajánlanátok hozzá?

Aki tudna jobbat 200$/Proci és 200$/lap max áron az legyen szíves írja le. (200$ kb 50k Ft)


Válaszokat előre is köszönöm.



#szerver #processzor #Intel #alaplap #xeon #CPU #Intel Xeon #Szerver építés #Új Processzorok
2016. márc. 6. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha van tőke és ki van számolva a megtérülés, akkor sem biztos, hogy jó ötlet egy hozzáértő tanácsai nélkül nekifogni egy ilyen kaliberű vállalkozásnak. 96 GB RAM meg 64 TB háttértár nagy pénz, és akkor még nem is beszéltem a gép többi részéről.

G.

2016. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A gép 300 ezer Forint alatt megvan, ennyi tőke van is rá. Szakértő oldalakon is rá fogok kérdezni, köszönöm :)
2016. márc. 8. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!