Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver probléma? RAM ellenörzés?

Pityesz93 kérdése:

Hardver probléma? RAM ellenörzés?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem 1 Asus x550ze laptopot folyton lefagy, volt hogy csak 1 böngészőt futtattam, OP rendszer lett cserélve de ugyan ugy lefagyott. szervízbe küldtem de "nem találtak hbát" Frissítek mindig de nem oldja meg a problémát.Mit lehet tenni? Ram llenörzést akartam dea legöbb 4/2 gigáig enged, nekem meg 8 van.

#lefagyás #hardver #RAM #laptop #ellenörzés asus
2016. márc. 9. 09:00
 1/8 axonbite ***** válasza:
akkor ellenőrizd 2 részletben végy ki 4GB-ot és ha kész az ellenőrzés beteszed azt amit kivettél és megnézeted a programmal azt is.
2016. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahha, ha belenyúlok a laptopba akkor elmegy a garancia is , és lehet h nem úgy van elosztva, akár 1x 8Gb is lehet nem?
2016. márc. 9. 17:46
 3/8 axonbite ***** válasza:

ebben igazad lehet és ne nyúlj bele ha garanciás.

Ha windows 7 van a gépen akkor javaslom ezt:

[link]

2016. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
win 8 van rajt elm.leg win 7 et sajna nem tom rá feltenni mert csak win 8 al lehet, a driverek nincsennek win 7re.
2016. márc. 9. 18:02
 5/8 axonbite ***** válasza:

kor ezt próbáld win8

[link]

2016. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lefuttattam a tesztet de nem talált hibát, fogalmam sincs mi lehet a baj.Legalább a ram jó, vagyis úgy gondolom ezt a hiba oko kizárhatom, sajnos a szervizbe sem találtak semmi hibát, de a probléma még fenn áll.
2016. márc. 9. 18:58
 7/8 axonbite ***** válasza:

Mindenképp erőltesd a szerviz megoldást. Teszteljék és derítsék ki mi a baj ezért vannak.Ne hagyd magad lerázni azzal hogy nem tudják mi a a baj akkor adjanak termék cserére lapot (a készülék nem javítható)mert ha javíthatatlan akkor cserekészülék jár neked.

Ne várd meg amíg le jár a jótállás...

2016. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenképp az lesz ,még van 1,5 évem rá :D de még megpróbálom más oprendszerrel win 7 vagy 10
2016. márc. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!