Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék csinálni egy saját...

Szeretnék csinálni egy saját 3ds nyomtatót hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Milyen programok kellenek hozzá?

Hogyan tudom irányítani az elektromotorokat?


2016. márc. 9. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
:D
2016. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SimkoL ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá ? A program a legkevesebb. Golyós orsók, polírozott tengelyek, minőségi csapágyak, léptetőmotorok, motorvezérlők - igaz ebből van kínai is amit nem ajánlanak :) - és még jónéhány dolog. Én 3D-s marót szeretnék készíteni szórakozásból, de a több százezres anyagköltség el is vette a kedvem. Van egy szlovák cég aki kimondottan ilyen alkatrészekkel foglalkozik, vannak 'félkész' dolgaik is én leginkább ott nézelődtem. Nem olcsó hobbi.
2016. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nézz meg 1-2 youtube videót mások hogyan oldották meg, de nem nagy ördöngösség...


pl itt egy videósorozat első része:

https://www.youtube.com/watch?v=ZoL161UvciA


Én pl nem soká 3D scannert építek magamnak, tök egyszerű és relatíve olcsó is, mert nem több százezres cucc...

Mondjuk én programozó vagyok, így pár dolgot megvalósítok saját kútfőből...


23F

2016. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Pannóniás belinkelnéd azt az oldalt?

És valaki leírná hogy milyen alkatrészek kellenek hozzá?

2016. márc. 9. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Parancsolj : [link]
2016. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!