Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo B550 webkamera nem...

Lenovo B550 webkamera nem üzemel. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem még a nyáron egy használt Lenovo B550 laptopot, azonban sehogy sem tudok rájönni, hogyan is tudnám beüzemelni a kamerát rajta? Esetleg aki már találkozott ilyen "géppel", az tudna nekem segíteni ebben? Vagy esetleg maga a kamera működés képtelen, avagy csak egy bóvli kamerát raktak bele, ami be sincs kötve?

Előre is köszönöm, ha van olyan illető, aki segíteni tud nekem ebben.

Tisztelettel!



2016. márc. 10. 10:47
 1/4 Tengor ***** válasza:
Drivereket feltetted?
2016. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden driver fent van hozzá (az eszközkezelőben legalább is nincs semmi kérdőjellel, vagy ismeretlen eszközként), a Lenovo oldaláról megpróbáltam feltelepíteni a kamera drivert is, viszont a telepítő kiírja, hogy nem található megfelelő hardver.
2016. márc. 10. 14:30
 3/4 Tengor ***** válasza:

Chipset drivert próbáltad feltenni? A Win felteszi a maga kis driverét, hogy menjen az oprendszer, de gyakran az alaplap teljes funkcionalitása csak azután érhető el, ha a gyártó drivere fenn van.

Ha a chipset driver után sem megy, a kamera, akkor valószínűleg hardver hibával állsz szemben.

2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utánanézek és megpróbálom.
2016. márc. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!