Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi tápomon a 20 pines...

Nácán Zoltán kérdése:

A régi tápomon a 20 pines csatlakozóbol hiányzik 1 kábel. Azzal megy a gépem az új tápomba mind a 20 kábel megvan és csak csipog a gép. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 16:21
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a ket tap pontos tipuskodja (cimkejerol vagy errol kep) kellene

es az alaplapod pontos tipusa is


ennyi alapjan az uj tap vagy hibas vagy mas szabvanyu, igy ha a regi tapod (meg alaplapod) masfele szabvanyu akkor olyan uj tapot kell szerezned, netan ha olyan akkor lehet kapni hozza atalakito kabelt hogy az uj tapot is tud vele hasznalni

2016. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem te erre gondolsz,ez gyárilag hiányzik ennek a neve "not connected" Tehát ez direkt hiányzik

2016. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2. valaszadonak irnam.Igy van akkor egy ugyan ilyen tipusu tapegyseget kell szereznem?
2016. márc. 10. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez minden tápegységen "hiányzik" ha jól tudom.Minden alaplapnak kell egy ilyen NC rész tehát ha a tiedbe tincs akkor ott gondok vannak.De milyen tápegységet használsz?Milyen volt a régi és az új?
2016. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak ez kis gep anyumnak van osszrakva a regi m tech 400w az uj lc power 420w
2016. márc. 10. 18:00
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ebbol még nem tudjuk pontosan milyenek


mint irtam ha szabvany megfelel akkor hibas az uj


mi nem ertheto ezen?

2016. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!