Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik percről a másikra...

Emberek kérdése:

Egyik percről a másikra megadta magát az 500 gigás küldő merevlemezem, és nem tudom elérni az adatokat róla. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra megfeküdt az 500 gigás USB-s külső merevlemezem, sem az asztali PC-m nem ismeri fel egyik USB portról sem, sem a laptopom. Mindkettő arra hivatkozik, hogy "a fájl könyvár sérült, vagy nem olvasható". Semmiféle módon nem tudom elérni a rajta levő adatokat, az Avira nem tudja átvizsgálni, fél percig tekereg rajta, majd mint aki jól végezte dolgát 0 vizsgált fájllal, 0 vizsgált könyvtárral sikeresen lezárta a vizsgálatot.

Mit tudok ilyenkor tenni?


[link]

[link]



2016. márc. 13. 13:04
 1/6 fersk ***** válasza:
Esetleg Recuva. Mit akartál az Avirával? :)
2016. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínűleg sérült a vezérlőegysége. Fordulj szakemberhez, mert ha tovább erőlteted még adatmentésre is szükséged lehet, ami bizony nem olcsó mulatság.
2016. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Csak azt akartam vele tesztelni, hogy egyeltalán eléri-e az adatokat


#2

Nem tudom mi történt vele, de ubuntu alól el tudom érni a dolgaimat, csak épp menteni nem tudok, mert nincs 350 giga szabad helyem sehol sem

2016. márc. 13. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor amíg nincs sehova mentened, ne piszkáld azt a vinyót!
2016. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg ki van húzva a gépből, hogy ne menjen. De szerencsére ismeretségi alapon okosan meg tudom oldani adatvesztés nélkül
2016. márc. 15. 10:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Másik lemezre felmásoltam a cuccokat, formázás után újra használható :)
2016. márc. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!