Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez rádugása Laptopra?

Merevlemez rádugása Laptopra?

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy laptopot. A régi gépem, ami asztali, abba van egy 1 TB-s merevlemez, és azt ki szeretném belőle venni, majd bele rakni egy kisebbet, mert azt nem használom, mármint az asztali gépemet. Az 1tb-s merevlemezt pedig valahogy rá szeretném dugni a a laptopra, azt hogyan tudom megcsinálni? A merevlemez márkája : WD10EZEX ( [link] )

Nos, ehez kéne valami dokkoló, tudtok segiteni benne? Vakon vagyok , bocs.


Még egy kérdés. Ha most kiszerelem majd az asztali gépemből és mondjuk 3 hónap múlva rakok bele egy kisebbet, akkor ugyan úgy müködni fog a gép?


2016. márc. 16. 21:56
 1/2 Dongaben ***** válasza:

Saját táppal rendelkező USB-s merevlemez házat érdemes venni, ami megfelel a HDD tulajdonságainak. Tehát legyen a Forma: 3,5", a Csatolófelület: SATA III, és jó, ha a kimenet USB 3.0.

A másik: Ha új HDD-t teszel bele, akkor természetesen arra telepíteni kell Operációs rendszert, valamint a hardver-hez a megfelelő drivereket. Utána működni fog!

2016. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és tudsz esetleg linket küldeni, hogy milyet vegyek?
2016. márc. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!