Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem új hangfalat illetve...

Gyimes Roland kérdése:

Ma vettem új hangfalat illetve mikrofonos fülhallgatót. Szokásos menet, hazaértem, bedugtam, bekapcsoltam a gépet. Amit jackbe dugok (zöldbe) nem működik, se a hangfal, se a füles. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A mikrofonra azt írja hogy jó. Win7-em van, egy piros karikába lévő x-el átvan húzva. Ha rákattolok problémát kezd el keresni, ami azt írja, hogy valószínűleg nincs bedugva, pedig be van, és jó helyre. Hangkártya driver a legfrissebb van telepítve. Realtek High definition.

Nagyon fontos a segítségetek, TS3 illetve egyéb játékokhoz és elfoglaltságokhoz sürgősen kéne.



2016. márc. 17. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen hangfal és füles?

Milyen alaplap?

2016. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hangfal Genius SP-M120, a fülhallgató pedig egy egyszerü Canon. Alaplap P5VD2-Vm Asus
2016. márc. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!