Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szól a hangfal?

ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ kérdése:

Miért nem szól a hangfal?

Figyelt kérdés

Nem szól a hanfal már egy ideje amióta leesett a vezérlőhangfal amibe a többi (2) hangfal csatlakozik.

A csatlakozók közül a bal felsőbe beleesett (szakadt) a kábelen lévő drót, ezért levágtam a kábel végét, hogy legyen rajta újra.

A bal felső csatlakozó a ludas mert az összes többit kipróbáltam különb. módokon és úgy mentek a hangfalak. Hogyan tudnám kiszedni belőle? Előtte rendesen működött.

[link]



2016. márc. 18. 18:45
 1/4 axonbite ***** válasza:
teljesen áramtalanítod szét csavarozod és belülről kitudod szedni a beleszakadt vezetéket
2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló esetnél pici rázogatással kihullott belőle a beleszakadt kábeldarab. De egyébként apró csipesszel meg egy lámpával estem volna neki, hiszen látszott a drótdarab benne (persze, teljesen áramtalanul).
2016. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Most úgy is megy mind a kettő, hogy a jobb felsőbe 2 van.

2016. márc. 18. 20:42
 4/4 axonbite ***** válasza:
az lehet de nem szól stereo-ba :)
2016. márc. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!