Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyton kiakad a gépem, mi...

Sutikecske kérdése:

Folyton kiakad a gépem, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy van egy gépem:

Asrock 960GM-GS3 FX-es alaplap

SAPPHIRE Radeon HD 6850 1GB gddr5

AMD Bulldozer 4x FX-4100 3.6GHz AM3+-os Processzor(gyári hűtővel)

Cooler Master Elite Power 600W Black tápegység(amit nemrég vettem) /RS600-ACABM-M2-M4-es (régebben egy chieftech Iarene 500wattos volt)

Egy hibátlan Western Digital 500gb-os hdd (szintén nemrég vásároltam)

Kingstone 4gb-os 1333mzh-ás memória (ddr3)

és mindez egy Zalman ZM-Z1-es házban (2 hűtő, egy elől a másik hátul)



Egyszerűen fogalmam sincs mi lehet a hiba talán, Talán 2 dologra tippelek:hogy "felforr" a gép (menet közben néztem inkább az alaplap forróbb mint bármi más, a többi még melegnek se mondható) vagy akár az ,hogy szimplán vennem kellene egy új tápkábelt vagy egy új elosztót (bár szerintem ezek abból is keletkeződhettek ,hogy elég gyakran van áramszünet a városunkban köszi edf démász^^)

Először azt mondták az "okos" pc szakik idézem:próbáljam meg egy erősebb táppal meg talán még egy új merevlemezzel. Mondom:oké köszi nagy lelkesedéssel minden megspórolt pénzem erre a sz@rra költöttem ,hogy vegyek neki egy új tápot és egy új merevlemezt mert ez a videókártya gondja ,hogy nem kap elég áramot. Nahát és mivan nemmukszik. Nemrégiben bevittem a vidikarim a szervizbe mert valami oknál fogva 100%-on pörgött a venti na mondom itt a nagyszerű alkalom ,hogy most megnézem ,hogy tényleg-e a videokártyával van-e a gond, volt az alaplapi kártya elindítok egy játékot (esetünkben a: League Of legends-et mert úgy ahogy lehet vele játszani sz@r konfiggal) és itt is kiakadt(természetesen a többi játék esetében is kiakad) 3 idegroham után elkezdtem tippelgetni akkor ez most valami más probléma lesz és EBBEN KÉREM MOST A TI SEGÍTSÉGETEKET!


A problémám több módon is előszokott jönni a legtöbb esetben elmegy a kép a monitorról és a hangszóró ilyen recsegő hangot ad ki és újraindul vagy még szokott olyanokat és ,hogy a monitor elsötétül és azt írja ki: Ez nem a megfelelő üzemmód.

(Nagyon szépen köszönöm ,hogy végigolvastad az én nem kicsit hosszú "mesémet) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat egyszerűen fogalmam sincs mit tegyek.



2016. márc. 19. 17:56
 1/3 axonbite ***** válasza:
nehéz ebben messziről segíteni de megpróbálom. biosba nézz hőmérsékleteket írd meg mi mennyi. egy bios reset gombelem mellett lévő jumper segítségével. ilyenkor nem zárhatjuk ki hogy esetleg vírus kever a gépen javaslom az adwcleaner letöltését futtatását ha kész clean gomb/ok és újraindul a gép majd ezután a malwarebytes letöltése futtatása. vezérlő pultba nézz be minden driver rendben van e. vezérlő pult felügyeleti eszközöknél nézz rendszer eseményeket és program eseményeket . ha hibák vannak vagy voltak azok pirossal vannak jelölve sok minden kiderülhet belöllük.
2016. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás:

Ne idegesítsd fel a géped,és akkor nem fog kiakadni.


Komolyra fordítva a szót:

Tegyél bele még 1 ventillátort,és úgy nézd meg,mennyin pörögnek.Most nem tudok többet mondani.

2016. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Megpróbáltam 38 C° a másik valami alatta pedig 27 C° volt. Mindkét programmal átnézettem most megnézem mit reagál aztán írok.

#2 sajnos nem tudok belerakni több ventit mivel csak ennyi fér bele. Szerinted ez miatt lehet? (link: [link] )

2016. márc. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!