Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép a laptopomon?

Miért nincs kép a laptopomon?

Figyelt kérdés

Toshiba laptop, több mint négy éves, garancia már nincs.

Tegnap este rendesen kikapcsoltam, még le sem hajtottam. Ma reggel bekapcsoltam és a kijelző nem mutat semmit. A Windows bejön, hangja van a bekapcsolásnak, ventilátorok működnek. A kijező teljesen fekete végig. Külső monitoron sem látszik semmi. Rendkívül fontos lenne nekem most hogy működjön. Mi lehet a baj mit lehetne tenni vele?



#monitor #kijelző #kecske #laptop #kép Windows Toshiba
2016. márc. 26. 11:18
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Teljes áramtalanítást próbáld, hátha...

Töltőt, akkut vedd ki - bekapcsológombot fél percig nyomd - töltőt dugd vissza - kapcsold be. (akkut elég legközelebbi kikapcsoláskor)

2016. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de sajnos már próbáltam, nem segít.
2016. márc. 26. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha külső monitoron sem látszik semmi valószínűleg videókártya gond lehet, nem fogod tudni megoldani, vidd szervízbe, de ha tényleg ez a gond, akkor nem lesz olcsó mulatság a javítása.
2016. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen videó kártya gond. Valami chipet mondtak ami túlmelegedett, nem igazán értettem. 30-40 et mondtak árra, úgy hogy vidéki vagyok és BP-re kell vinniük. Nem tudom mit csináljak. 4 éve vettem a gépet 170 ért. I5 proci, 8gb Ram, 2gb videókártya. Ha most vennék 180 ért tudnék hasonló paramétereset. Megérné? Nem hiszem.

Viszont ha megcsináltatom, egy 4 éves gépnek már bármikor lehet alaplapbaja, ami szintén nem olcsó...

2016. márc. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!