Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kivettem a vidikártyát, hogy...

Strangle kérdése:

Kivettem a vidikártyát, hogy kicseréljem egy újra. Azóta nincs hang. Minden drive újra lett rá rakva és akkor sem. Nem ismeri fel a hangszórót? Teendő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a jobb sarokban az a kis hangakármi nincs áthúzva pirossal.
2016. márc. 26. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidikarival nem fugg ossze. De van egy tipp. Alaplapcsere.

Van 2 gyakori problema szereleskor:

1. Feltoltodik a kezed, az a kisules amit okoz megsertheti az alaplapot, igy a hangkartyat

2. Tul eros voltal, megrepedt az alaplap. Ez bizony se nem láthatod, nem érezhetted, nem hallhattad. De valószínű. Ha csak nem gigabyte extra durable, meglepodnel milyen konnyen eltornek. Nekem ram cserekor is tort egy el..

2016. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ugy eltorhet hogy minden mas mukodik rajta? Amugy koszonom a valaszt.
2016. márc. 27. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne temesd még az alaplapot. Lépj be a BIOS-ba és keresd az elsődleges hangeszközt. Vagy on board eszköz, vagy pci eszköz. Állítsd át pci-ra. Próba cseresznye.
2016. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vok elfelejtettem h a hangszóróikonon jobb klikk, és kiválasztod a lejátszóeszközöket. Ott tudod beállítani az elsődleged hangeszközt.
2016. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Probaltam, de az sem segitett. Elvittem a szamtech.boltba es azt mondtak, valamilyen tu elromlott. Kellett venni egy hangkartyat. 3500ft volt 5.1-es es 2500 a munkadij. Ment a zold.:)
2016. ápr. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!