Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Raider 550, FSP Hyper 700...

FSP Raider 550, FSP Hyper 700 különbség?

Figyelt kérdés
Sok jót hallani az FSP-ről, de ezt valahogy annyira nem értem, árban megeggyező, de más a max. leadás.. Valaki megmagyarázná nekem, hogy miért? Raider és Hyper között mi a különbség?

2016. márc. 26. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a Hyper nem a legjobb tápok közé sorolható (nagy kedvességgel középkategória legalja de inkább alsó kategória) Ezért ilyen "olcsóbb" fajta de ahova 700 watt kell ott a hyper összecsuklik mivel nem ilyen nagy gépekbe lett kitalálva (hiába van 700 Watt ráírva)A raider egy túlárazott moslék 4-tier-es táp (A maga kezdő árával 15-16 K-ért volt egész jó vétel de így) szóval én mind a két szériát kerülném,inkább aurum ha mindenféleképpen FSP kell vagy seasonic 520 (most nagyon jó ára van [link] )
2016. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy markan belul kulombozo termekek. Pl asus csinal strix es rog vidikarit is. Minosegben lenyegben elter de akkor is asus.


Vegul is... A raidernek jobb a 80+ ratingje, stabilabb, egesz sokat le tud az 550bol leadni. A hyper kevesebbet tud leadni mint amennyi, de akk is tobbet mint a raider.


A kulombseg alapja, hogy 700w-ot keves dolog hasznal, legtobbre eleg a 550. Az mas dolog h miertvan a 2 egy arban. Vedd a hypert inkabb, jovore nezve jobb lehet ad helyet barmilyen uj hardwarenek. Az 550 energiatakarekosabb egy morzsanyival, de nem annyira hogy megerje bevalalni a kevesebb teljesitmenyt.

2016. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló kifejtenéd az fsp Hyper miért is nem tartozik a legjobbak közé? Miért degralálod le? Csak mert én FSP Hyper 600-at használok már több mint egy éve és kifogástalanul működik, és hozza az elvárt értékeket.
2016. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon olcsó és instabil kondikkal dolgoznak,és az áramleadásuk is eléggé ingadozik ami hosszútávon károsíthatja az egész rendszert.Nem mondom hogy rossz de ahova ténylegesen kell a 600-700 watt oda egy combosabb táp is kell mint a hyper.
2016. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor én vettem nem volt kimondottan olcsó huszon valahányért. Az ingadozásokról annyit, nem tapasztaltam semmi ilyent.

De viszont abban igazad van, hogy régi kondikat használ (CapXon). 85 fokig üzembiztosak, és hát mondjuk nem hiszem, hogy ilyen hőség normál használat mellett előfordulna.

Egyáltalán nem rossz ez a táp. Bár ha most vennék egyet, vagy majd ha veszek valamikor már meg nézem én is milyen kondikkal szerelik.

2016. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!