Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom húzni a...

Miért nem tudom húzni a processzort? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy Intel xeon e5440 lga775-ös lapban. A biosban ha az fsbn 1-et is emelek, nem kapcsol be a gép, csak sokadjára és akkor vissza állítja alap értékre. Ez után bedob egy üzenetet.(már nem emlékszem hogy mit) Előtte core2 duo e7500 volt, azt simán tudtam húzni. A válaszokat előre is köszönöm !

2016. márc. 27. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy húzható a procid és a lapod is támogatja?
2016. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jo kerdes. Ugye mikrokodos biost kellett ratenni hogy menjen benne a proci. Eddig a core2duot lehetett. Honnan tudhatom meg hogy lehet e huzni a procit?
2016. márc. 27. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:

A CPU nem indul, nem stabil, lefagy, túl van húzva.

Tömören: nem húzható.

2016. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

the system has experienced boot failures because of overclocking or changes voltage

last settings in this page way not coincide with current h/w states


ezt írja ki miután beindult, és beléptem a biosba

2016. márc. 28. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Fapados fordításban:

"A rendszer tapasztalt indító hibák miatt túlhajtás vagy megváltozott feszültség. Legújabb beállítások a BIOS -ban nem feltétlenül esik egybe a jelenlegi H / W állapotokkal"

2016. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel mit lehet kezdeni?
2016. márc. 28. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:

használod az alap órajelen.

(Amúgy sem jó húzni, vagy zárolt magot feloldani, instabillá teheti a gép használatát, és annyit nem hoz, hogy megérné,

sőt az újabb CPU -k épp az ellenkezőjét csinálják, vissza veszik a szorzót menetközbe, hogy spóroljanak az energián, és csak akkor emeli meg, ha azt egy program igényli)

2016. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat ez nem pont egy uj cpu. 771es tokozasu, es 775os lapban van.
2016. márc. 28. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"771es tokozasu, es 775os lapban van"

Ez miatt annak is kéne örülnöd, hogy alapvetően működik.

Az ugyan is egy régebbi szerver alaplapba szánt CPU.

2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha utána olvasol, rá jössz hogy tökéletesen működik, én csak pici szerettem volna tuningolni.
2016. márc. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!