Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy alaplapon az van...

Ha egy alaplapon az van feltüntetve, hogy 32GB RAM-ot kezel, akkor, ha én beleteszek 32GB RAM-ot fel fogja ismerni mind?

Figyelt kérdés
Z97-es chipsettel akarok építeni egy komoly gépet a munkára (PS, After Effects, Premiere Pro, Vegas, stb.).
2016. márc. 28. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A H97-esek is 32GB-t tudnak maximálisan kezelni.
2016. márc. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a chipseten volt a hangsuly. A mostani H67-es chipsetem is kepes max 32gb-ot kezelni.
2016. márc. 28. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a chiset tudja kezelni a 32GB RAM-ot, akkor már gond nem lehet. Egyébként minden alaplap honlapján felvan tüntetve a leírásban, hogy hány GB RAM-ot tud használni. Van egy ismerősöm akinek 32GB van a gépében és gond nélkül felismerte mind.
2016. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fel van tuntetve, ne nezz mar hulyenek.. 😂 Egyszeruen a kerdes arra iranyult hogyha en a max 32gb-ot kezelo lapba teszek 32gb-ot akkor nem-e lesz olyan problemam, hogy csak 31,5-et erzekel mondjuk
2016. márc. 29. 03:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés és érdekes, emrt láttam már oylat is, hogy 8GB RAM-al is csak 7,9GB-t látott a gép. Hogy miért, arról fogalmam sincs. Bár szerintem a 32GB esetében az a fél GB már nem osztana semmit, de te tudod.:)
2016. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó géped van! Amúgy menni fog!De mire nem elég 16gb ram?
2017. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!