Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret vegyem inkább...

Melyik egeret vegyem inkább csgora? (többi lent)

Figyelt kérdés

csgosok előnyben! melyik egeret vegyem a háro mközül játékra, az még jobb lenne, ha tapasztalatokat is irnátok!

[link]



2016. ápr. 2. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én a razer és a logitec közül választanék mind2 nagyon jó de más a fogásuk itt van 2 link a döntéshez

[link]

[link]

2016. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elolvastam min2-t es vegul a razerre esett a valasztasom, koszonom es jo jatekot :)
2016. ápr. 2. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Technikailag mindegyik kiváló, olyan téren nem tudok beléjük kötni. Ezért csak az egyéni tapasztalataimat tudom közzétenni:

A Logitech görgője nekem nagyon lötyögős, az egér pedig túl keskeny, és jobb oldalt nem tudom megtámasztani az ujjaimat.

A Deathadder pár éve még a legjobb egér volt, de az összeszerelési és anyagminőség sokat gyengült (ratyi műanyagok, vacak kapcsolók, ócska vezeték).

A Rival oldalán puha gumiborítás van, és ez állítólag hamar lekopik. Én nem tudom, mások mit művelnek az egerükkel, de nekem másfél év alatt egy mikronnyit sem kopott a felület.

Ha nagy kezed van, mindenképpen a Rivalt ajánlom.

2016. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1: Köszönöm a két linket, régen röhögtem ennyit. "A dpi az az egér sebessége", "1600 dpi alatt nincs játékos egér", stb. Ha valaki nem ért hozzá, miért érzi úgy, hogy cikket kell írnia?
2016. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

igazából csak a fogások közötti különbséget akartam érzékeltetni a 2 "cikkel" mert azok jól vannak leírva és itt gyakorlatilag már csak a kényelem volt a kérdés mert ez a 3 egér igencsak jó minőséget képvisel.

2016. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha cikket akartok olvasni, akkor ez kotelezo az egerekrol:

[link]


Mindharom eger nagyon jo szenzorral rendelkezik. En is azt ajanlom, hogy fogdosd meg oket elobb alaposan.

2016. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!