Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy a legcélszerűbb elhelyezn...

Hogy a legcélszerűbb elhelyezni a háttértárakat a gépházban?

Figyelt kérdés

Általános eset, és a következő eset is érdekel:

1db wd red. Csak adatmentésre használom. Havi egyszer dugom be mikor mentek, egyébként ül a házban.

1db ssd. Rendszerpartíció

1db 2.5" laptop hdd, zenék filmek vannak rajta


Az ssd meg a laptop hdd egy beépítő keretben vannak( [link]


3 hely van a gépben



2016. ápr. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ház típus? Én a helyedben inkább a WD red-et fognám be adattárolásra. A red elvileg nasba van -> akár a 24/7-et is simán bírja és szerintem jóval gyorsabb egy 2,5-ös laptop hdd-nél.
2016. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meghalt a notebookom, egy régi(5-7 éves) leselejtezett irodai pc-t használok most, nincs a házon típusjelzés.

Nincs pénzem hogy most vegyek egy komplett pc-t, így ezt fejlesztgetem havonta.

Szerencsére az ssd miatt egész gyors.


Nem árt a rednek a gyakori(napi 2-3) ki-bekapcsolgatás?

Pont a 24/7-es szlogen miatt nem akartam kapcsolgatni; neten meg nem találtam semmi infót róla, hogy árt-e neki

2016. ápr. 3. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 az nem gyakori...
2016. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ártana? Egyik legstrapabíróbb merevlemez. Esetleg pár képet tudsz róla készíteni?
2016. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megosztott fájlok a OneDrive-ról [link]

Ha esetleg valamire kíváncsi vagy ami nem látszik a képeken szólj és lefotózom, de próbáltam mindent lefényképezni ami számíthat

2016. ápr. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!