Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó 2.1-es hangfalat...

Milyen jó 2.1-es hangfalat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Jelenleg van, egy csekélyen funkciónáló hangfalam (szigszalaggal összekötött kábel, és hasonlók), ezért úgy gondoltam, hogy vennék egy másikat.

Valami olcsó, de mégis jól szolóra gondoltam. Láttam olcsókat, de azok túl picik. (egyéni izlés.)


Kinéztem ezt:

[link]

Valakinek van erről tapasztalata?


Tudtok ajánlani másikat, ami nálatok jobban bevált? (6-8e)



2016. ápr. 4. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

8 ezer a maximum? Ha 10900Ft belefér, azt ajánlom.

[link]


Ilyen árban normális 2.1-est nem igazán kapsz.

2016. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ezt*
2016. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha az már nem fér bele, akkor esetleg ez: [link]
2016. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Támogatom a Geniust.
2016. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A legnormálisabb 2.1 ami még olcsó is, az a Genius SW-G 1250, de az közel se 8 ezer lesz, hanem 12-14 ezer.
2016. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
6-8e még mindig... Nem kell túlzásba vinni. Egy mezei, normálisan szoló hangszorót szeretnék.
2016. ápr. 4. 19:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fentebb linkelt Genius SP-HF360B 2.0 tökéletes lesz. Ilyen árban én nem keresnék 2.1-est.
2016. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd te is használsz hosszú ideig egy olyan műanyag semmitérő hangfalszerűséget amit linkeltél, majd belehallgatnál egy olyanba amit #3 válaszban linkeltek, könnybe lábadna a szemed az örömtől annyival szebben szól és még bőven benne van a keretben, de akkor is, ha még spórolnál egy icike picikét akkor az 1250b lenne a legnormálisabb ilyen olcsón, utána olvastam, teszteket néztem, és itt is van egy válaszoló aki ha jól emlékszek használ/használt 1250b-t és egy rossz szava nincs rá.
2016. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Előbb gépből kellene új. A Mostani hangfalam 5ezer volt, és a basszus inkább basztatja a fülemet, mint jólesik a hangzása...

Egyik barátomnak egy full fekete, kék LED-es (EGy nagy gomb van rajta, amit lehet forgatni (hangerő) és körülötte meg led) hangfala van. Az jobban szól, de 15ezerbe fájt neki...

2016. ápr. 4. 19:52
 10/19 anonim ***** válasza:

Gondolom az SW-G 2000 van neki, de ez ugyan az mint a Logitech Z906 esete, annak a 3/4-ed áráért már olyan 2.1-et veszel külön erősítővel, hogy csak öröm hallgatni.


De mondom, támogatom az előttem válaszoló által linkelt hangfalakat, mert messze jobbak lesznek mint amit linkeltél, sőt még erősebbek is, és töredéknyi műanyag van csak a Geniusban, míg a másiknak legalább a fele műanyag ami igen csak ront a hangzáson.

2016. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!