Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentest vegyek?

Arnold8705 kérdése:

Milyen szünetmentest vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok? Szünetmentes tápegység vásárlása mellett döntöttem, de se a márka se a típus se a teljesítménye még nem dőlt el. Ebben kérek gyakorlati segítséget mire figyeljek? A A PC tápom 850W, 1 VGA van benne 1 SSD és 3 HDD. Annyit kiderítettem a PC-tápom hoz szinuszos jelalakú kell.

Melyik lenne jobb?

[link]

[link]



2016. ápr. 4. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre ilyen sokat kolteni huuuu....

Az olcsobbat vedd. A draga hajszalnyival jobb csak meg sokkal dragabb.

2016. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen gépet akarsz te szünetmentesről üzemeltetni?
2016. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Asus H97 pro, Intel i5 4690, 8gb ddr3. Corsair 850w táp. 1 SSD, 3 hdd.
2016. ápr. 5. 02:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakori nálad az áramszünet, hogy megéri ennyi pénzt beletolni ebbe? A géped mellesleg messze nem eszik 1 kW-ot, ezt garantálom. Milyen VGA van benne?
2016. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-2 perces kimaradások vannak. Egy Amd R9 380 8gb van benne. Tudsz oldalt, alkalmazást ajánlani, ami segít a teljesítmény kiválasztásában? Mert akkor kicsit "benéztem " a típust, teljesítményt.
2016. ápr. 5. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész géped jó ha 300W-ot eszik, szóval nem kell ide 1500W-t.


Ha tényleg csak ilyen 1-2 perces kimaradások vannak akkor egy 500-800 watt körüli bőven elég lenne.

2016. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!