Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekvőházas brand gépben hogy...

Fekvőházas brand gépben hogy lehet tápegységet cserélni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a brand-gépek egyedi megoldásokat használnak, és pl. a tápegységük sem szabványos. Ezt tapasztaltam, mert volt egy Fujitsu fekvőházas gépem, és mikor eldurrant a táp, alig lehetett hozzá szerezni másikat.

Ez mindegyik márkára igaz? Mert most szeretnék venni egyet, de ha ott is ilyen probléma van, inkább elállok tőle. Erről a gépről van szó:

[link]

Sajnos most csak 20 000 ft-om van és sürgősen kell egy gép.



2016. ápr. 7. 12:27
 1/3 MGéza ***** válasza:
Nos elvileg van rá garid, tehát pótolniuk kéne a tápot nem? Ha az nem járható út, akkor viszont a brand tápok között kell szétnézned.
2016. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom brand tápokat nem árulnak sehol. Ha garancia után durran el a táp, akkor kukába megy az egész? Képtelenségnek hangzik.
2016. ápr. 7. 14:02
 3/3 MGéza ***** válasza:
Hardveraprón érdemes próbálkozni, eddig milyen márkájú táp volt benne? Annak alapján adhatsz fel hirdetést, hogy valami olyanba passzolót keresel. Esetleg a mutyipc.hu-n megnézheted, ott bontanak pár ehhez hasonló darabot.
2016. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!