Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ujabb op. Rendszerre...

Milyen ujabb op. Rendszerre alkalmas laptopom?

Figyelt kérdés

Rendszerinformácioja:

[link]

Nyolc éves, az XP helyett W7, W8 vagy W10-et szeretnék.



2016. ápr. 7. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ha nagyon akarod w7 starter vagy home.
2016. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Erre semmilyen. Win7en is nagyon kuszkodne. Lassu lenne, jatek se futna, azt a keves ramot is felzabalna. A gepeden sajna xp marad. Az ujabbakon meg meg inkabb szenvedne. Semmikeppen ne tegyel ra mast. Annak a gepnek csak artana. Az xpnel lassabb lenne mivel nem bírná el.


Igazsagert kerlek ne adj piros kezet. (mint ahogy eddig minden kis paraszt tette).

2016. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
RAM bővítés után Win 7 jó lenne rá.
2016. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy plusz info kérésemhez: Amikor bekapcsolom a Google böngészőt, felül piros sávban kiirja: "Ez a számitógép a továbbiakban már nem fogja megkapni a Google Chrome frissitéseit, mert a Windows XP és Windows Wista rendszereket már nem támogatja"
2016. ápr. 7. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

1.Nem éri már meg ebben a régi laptopban Ram-ot bővíteni. 2. Az az, hogy nem lesz több frissítés a böngészőhöz, úgy mint a rendszerhez sem.

Maradj Xp-nél, ha nagyon akarod kipróbálhatod a 7-et, esetleg a 10-et (az jobban kezeli a ramot)...

2016. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rakd fel nyugodtan a 7est, nekem is az van (2GB DDR2 ram)

és nagyon szépen fut, mellette játszik is (persze régebbi játékokkal)


eddig nekem is XP volt, de nem vettem észre jelentős különbséget, számomra ugyanolyan gyors a rendszer.

2016. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!