Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A "Cooler Master GX-Lite...

A "Cooler Master GX-Lite 600W"-os táppal működtetni tudom a "Zalman Z3 Plus" gépházat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alap felállás:

- Van egy "Cooler Master GX-Lite 600W"-os tápom (és egy "Gigabyte GA-EP31-DS3L v1" alaplapom).

- Venni szeretnék egy "Zalman Z3 Plus" gépházat.


Információk:

- TÁP ("Cooler Master GX-Lite 600W"):

... - [termék] [link]

... - [manual] [link]

- ALAPLAP ("Gigabyte GA-EP31-DS3L v1"):

... - [termék] [link]

... - [manual] [link]

- GÉPHÁZ ("Zalman Z3 Plus"):

... - [termék] [link]

... - [manual] [link]


A kérdésem miértje:

- Meg szeretném tudni, hogy ha megveszem az új gépházat ("Zalman Z3 Plus"), akkor a hozzá járó 4 db hűtő ventillátort rá tudom-e kötni a tápra. Azaz tudok-e adni nekik áramot. :)

- Meg szeretném tudni, hogy az előlapi USB, bekapcsoló gomb és társaikat gond nélkül rá tudom e dugni az alaplapra. Én úgy látom, hogy ezek szabvány csatlakozók, de inkább rákérdezek. (Az USB 3.0-át tudom, hogy nem tudom rákötni az alaplapra.)


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A ventiket attol fug hogy 4pin fan vagy 4pin periferial csati van rajta. De mind2 esetben mukodik, talan ha 4pin fan lehet kell egy eloszto. Az alaplapra mindent ra tudsz kotni az usb3man kivul.
2016. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen házam van! A két felső ventinekl egy molex adapter kell. Ami elöl van annak is egy molex a hátsónak meg alaplapi.
2016. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!