Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb laptop márka, max 130 ezerért?

Figyelt kérdés
Játékra nem akarom használni, de nagyon fontos, hogy lehetőleg a legjobb minőségű és legmegbízhatóbb legyen ezen az áron. Tudom 130-ért csodát nem lehet várni, de csak van olyan laptop, amit nem kell 4-6 havonta szervizeltetni és nem hullik szét az első évben. Azt olvastam, hogy a Dell/HP állítólag jó, de utóbbi csak a középkategóriától felfele megbízható. Mi az igazság? Véleményeket/tapasztalatokat várok! Thx

2016. ápr. 8. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Dell laptopok nálam is, ismerőseim körébe is remekül működnek.


Talán még Lenovo, de Lenovo laptopok közül olyan 160 körbe találtam ínyemre valót.

2016. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem:

[link]

[link]

[link]

Melyik a legmegbízhatóbb?

2016. ápr. 8. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Lenovoval van tapasztalat, jól működő, és viszonylag erős gépek, HP-vel sajnos nincs, így erről nem tudok mit mondani. Egyedül Lenovo esetében az SSHD-vel volt baj, így egyedül abban nem bíznék meg, de amit linkeltél abban HDD van. Mindennapos használatra megfelel így első pillantásra egyébként.
2016. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen ár/érték arányban nekem is a Lenovo szimpatikus, de mivel egyetemista vagyok, ezért különösen fontos, hogy csak nagyon ritkán legyen probléma a laptoppal és ezért szeretnék egy olyat választani, amivel nem kell, hogy törzsvendég legyek a laptop szervizben. :)
2016. ápr. 8. 17:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért arra lennék kíváncsi, hogy vegyek egy olyan Lenovo gépet, amit fent linkeltem, vagy egy sima i3-as 1,7ghz-es Dell-t aminek kisebb a teljesítménye, de állítólag megbízhatóbb?
2016. ápr. 8. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint évek óta Dell van, jól teljesít, nem volt hibája sem, ami hardveres lenne. Mindennapi felhasználásra pedig az i3 is kiszolgál, de szíved joga. Egyik laptoppal sem járnál rosszul, tenné a dolgát mindkettő.
2016. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amire neked kell, használt üzleti felhasználású laptop a legjobb, a konzumerek közül ennyiért nem lesz jó, tartós gép.
2016. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Használtat egyáltalán nem szeretnék venni, és max csak 2-3 évre tervezek vele, utána vennék egy jobbat. De addig nem szeretném, hogy ilyen-olyan hiba miatt kínlódjak vele. Oké hogy egy 130-as gép nem a legdrágább, de nem tudom elhinni, hogy ebben az árszegmensben nincs olyan márka (típus), ami sokak véleménye alapján egyértelműen megbízhatónak mondható.
2016. ápr. 8. 19:13
 9/12 szántóvető ***** válasza:

ezekre 3 év gari van,bár inkább csak alapdolgokra való. [link]

de amiket linkeltél (2.+3.) azok sem rosszak 2 év garival.nekem belépőszintű hp-laptopom van,mernék újra venni ilyen márkát.(most romlott el a ventije 4,5 év után de 10 euróért vettem bele másikat.)

2016. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Asus X554LJ 120ezer ft és megbízható
2016. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!