Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia M2 hiba?

Sony Xperia M2 hiba?

Figyelt kérdés
A telefon középső kilépés gombja nem működik, ha megnyomom az egész képernyő elsötétül és csak az értesítéseket lehet legördíteni, csak újraindítás után működik. Próbáltam resetelni, nyomtam a felső hangerő+bekapcsoló gombot is, de minden újraindítás után ugyanez történik. Valakinél hasonló helyzet?

2016. ápr. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen még nem fordult elő... melyik Android verziót használod? nekem 5.1 van
2016. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Nyugodtan adjátok a piros kezeket, de szerintem az Android sz*r. Válts iPhone-ra...
2016. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire van igazad... nem teljesen sz@r, pl Xperia Z-n nincs vele baj, és Galaxy Tab4-en sem, viszont olcsóbb telóknál/tableteknél annál inkább... Az Iphone drága viszont az stabil (hosszútávra jobban megéri.).
2016. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ment a zöld kéz #3-as! Teljesen igazad van, egyetértek.
2016. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még nem válthatjuk le (amúgy nem az enyém, húgomé) mert még év végéig fizetni kell a részletét, a telefon most másfél éves.

Egy általános szerviz (mondjuk a Telekomé) tudna kezdeni vele valamit?

2016. ápr. 10. 16:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én is tudok róla, hogy ez a legbizonytalanabb rendszer, de sajnos nincs mindenkinek annyi pénze, hogy megvegyen egy IPhone-t még akkor sem, ha hosszabb távon működni fog. Egy sima androidos mobil is elég húzós ha mondjuk nem a kifutó vagy alap darabokat nézzük.
2016. ápr. 10. 16:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 5.1-es android
2016. ápr. 10. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szerívzbe, szolgáltatózhoz.
2016. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!