Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon bizarr hdd hiba: Ha...

Nagyon bizarr hdd hiba: Ha bent van a gépházba nem megy. Csak üresbe áll de felpörög, de ha kiveszem a gépházból (lerakva egy cipősdobozra) azonnal megy!? Valami tipp, mi okozhatja és, hogy akadályozhatom meg.

Figyelt kérdés
Próbáltam 6 másik sata és az összes sata-power kábellel, és ugyan ez az anomália fent állt mindegyiknél. A winchester: WD10EZEX

2016. ápr. 8. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

csak egy tipp:


Ugye ha bent van a gépházba "függ" 4 csavaron. Ha lerakod valahova, akkor nem függ, hanem az alján "áll". Ebből arra tudok következtetni, hogy arra a kis nyomásra (ami ugye a saját súlya) érintkezik valami, ettől működik.


Nem garanciás véletlen?

2016. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Vagy kopás vagy valami érintkezési hiba, amit első mond. Így típus alapján szerintem ez még nem olyan régi, hogy kikopjon.

Egyik haveromnak van még egy ilyen hülye vinyója. Egy ezer éves PATA -s Seagate. Csak fejjel lefele beszerelve hajlandó működni. Úgy megy már neki évek óta. :D

2016. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Garanciás, már bevittem és ott annyit mondtak azonnal "Semmi baja". Kipróbáltam és ha nincs az nyomás, hanem csak a két szélen egy-egy könyv tartja, már nem megy.

Köszi a választ. További szép napot. :D

2016. ápr. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!