Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! A számítógépem...

Segítség! A számítógépem mindenhol lefagy (BIOS betöltés közben, netezés közben, Windows betöltés közben)?

Figyelt kérdés
Egyszrűen nem tudok rájönni mi lehet a gondja!! 450 Wattos tápegység elég neki , vírusirtó van fenn, driverek frissitve , Bios updatelve. Cseréltem a processzor , a tápot, a videokártyát , a ramokat , de semmi. Mi lehet akkor a gondja?????
2016. ápr. 9. 17:04
 1/5 Trevor. ***** válasza:
Processzor vagy más nem melegedik túl? Alaplap cserét is meg kéne próbálni.
2016. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú az a tápegység, a poston nevét írd le!
2016. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Termaltake Litepower 450W. Én értek hozzá tudom mik a gagyi és a minőségi tápok : Chieftecnél kezdődnek. Az a furcsa hogy csak akkor van ez amikor hirtelen lefagy, majd utánna újrainditom és lefagy a biosnál majd a windows betöltésénél. Játéknál a legroszabb amikor akció van és lefagy, nos az ideesítő. Néztem mindennek a hőmérsékletét, teljesen normális CPU 40 C fok Vga 75 HD 4850-es (ez normális ennél a kártyánál) HDD SATA2 35 C fok, driverek frissitve lettek

tettem bele ventit

2016. ápr. 10. 11:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos megnéztem az Everesten a hőmérsékletet. Elindítottam az indavideot amin lefagy és folyamatosan figyltem közben. Az alaplap hőmérséklete megugrott 42 C fokra és a CPU is 60 C fokra. A ház hőelvezetésével van szerintem gond , mert ennél a hőmérsékletnél fagy le. A meleg levegő nem áramlik kifelé.
2016. ápr. 10. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldás: E1C és EIST lekapcsolása
2016. ápr. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!