Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen házat javasoltok?

Milyen házat javasoltok?

Figyelt kérdés

Hálló!


A kérdésem borzasztó bonyolult lesz!


Milyen házat ajánlotok?


A lényeg, hogy gondolkodok a gép költöztetésén, de nem igen találtam normális gépházat.


Egyetlen egy házat néztem, Zalman Z3 Plus, de nem fér bele a hűtőm, ugyanis az 160 mm-es a ház pedig 155 mm-ig engedi.


[link]

Esetleg létezik ilyen árszegmensben ilyesmi ház amibe belemennek az említett dolgok és egy m-ATX lap?


ASrock B75M

Scythe Ninja 3 rev.B

HD7970

Kettő 5,25-ös bővítő hely kellene

Egy hely az SSD-nek és a 3,5-ös HDD-nek

Seasonic G-650


Ár ügyileg olyan 10 és 20 között gondolkodok, de nekem nehogy valaki a Zalman Z11-es írja mert falnak futok, nem kell semmi csicsa meg ilyesmi, egy kémlelőke az oldalára, pár hely ventiknek, alsótápos legyen, és ennyi.


A javaslatokat előre is köszi!



2016. ápr. 10. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

2016. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2.

"de nekem nehogy valaki a Zalman Z11-es írja mert falnak futok":D

2016. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Tetszik, letisztult, szép igényesen néz ki, bár hiányolom róla a plexit, de ez legyen a legkevesebb gond, viszont felveszem az esetleges győztes listára.


Azért nézelődtem még, és méla undorral de a Zalman Z9 Plust még elfogadom, megfelel a követelménynek, elég cúgos is, a világítás pedig az én esetemben csak dob a hangulaton.


Ha esetleg még van ötlet/javaslat akkor szívesen várom!

2016. ápr. 10. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!