Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált laptopban videókárty...

Integrált laptopban videókártya csere? Lehetséges? (tőbbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem 2012-ben egy laptopot viszont mostanába a sok igényes játék végedt akartam cserélni videó kártyát de rájöttem hogy integrált.Viszont szükségem lenne rá . Esetleg meglehehet oldani hogy valahogy mégis kicserélhessem ? esetleg belül vagy akár kivül csatlakoztatni ? (laptop márka :Samsung 300E5A-A06)

2016. ápr. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet kicserélni.

Ha van pénzed akkor egy eGPU-t csinálhatsz hozzá, de úgy bukod a wifi-t és az azonnal felvehetőséget.

Kb 20e forint a dokkoló, és ehhez jön az asztali grafikus kártya+táp

2016. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat, hogy valaki alaplapostúl cserélt videókártyát és processzort egy laptopban, de ez csak akkor éri meg hogyha olcsón megkapod az alaplapot.

Ha nem bontott alkatrészt veszel akkor az alaplap ára vetekszik a gép mostani értékével.


A másik megoldás a külső PCI foglalat, és így egy kártyát bele tudsz dobni. Lehet annyiból már egy alap konzolt veszel, amin tudsz játszani, ha csak arra kell.


Én személy szerint nem csinálnám, mert macera, de nem lehetetlen!!! Ha van kedved vágj bele nyugodtan.

2016. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a konzolra szavazok, vagy kicsivel több pénzért(180) egy asztali gépre ami nem lowon viszi a 20e forintért kapható játékokat, hanem highon a 10ért kaphatóakat(ugyanaz a játék)
2016. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm sajnos pénz hiány van igy a konzol megérné de az a gond hogy a tv dobozos és elég kicsi a képernyője igy az a gond hogy lehet nem lenne meg a játékélmény.És tv+konzol+játékok az azért már tőbb lenne mint egy asztali számitogép .De azért még várok :) Köszönöm azért
2016. ápr. 17. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet cserélni integraltat mert az le van forrasztva az alaplapra , esetleg a dedikáltat ami egy kártyán található ...
2016. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dedikált nem azt jelenti, hogy ki lehet venni, hanem azt, hogy saját memóriája van. Ugyanúgy rá van forrasztva az alaplapra
2016. ápr. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!