Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekete képernyő mitől?

Fekete képernyő mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok most vetem egy HD6450 1 GB-os videokártyát War Thunder kesztem el vele játszódni és kb fél óránként elmegy a kép és újra kel indítani a gépet túlmelegedni nem melegszik játék alatt max 58 fokig megy a videokártya nincs túl húzva gyári beállításokon van minden rajta.Régebbi GT210-es videokártyám nem csinálta eszt a kor ez miért ennyire szar az AMD vagy mi???Ja meg a legfrissebb driver van rajt.

2016. ápr. 19. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápegységed van?
2016. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fujitsu siemens p5905 ez a gép márkája nem nagy cucc csak 1 magos P4 3.40 GHZ a táppis valami fujitsu siemens 260 wattos War Thunder-höz elég a csak a kép elmegy a monitor ki írja no signal input going to slip és a gépis lefagy semmire sem reagál a kor szoktam kihúzni és vissza bedugni tudom hogy ez nem tesz jót neki de mást mit csináljak vele semmire sem reagál miután elmegy a kép
2016. ápr. 19. 17:19
 3/8 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 19. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor a tápegységgel lesz gond. Vagy rosszabb esetben az alaplappal.
2016. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
használt?
2016. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem terheled le valamivel a gépet/videokártyát, akkor is elmegy fél óra után a kép?
2016. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem használt újonnan vetem.Ha nettezem a kor semmi baja sincs neki csak ha játszok rajta akkor megy el a kép.
2016. ápr. 19. 18:59
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket megvan a hiba oka a 4 slot ment tönkre és abban volt az egyik RAM kártyám mióta a 3 ban van benn semmi baja sincs a videokártyának játék közben
2016. ápr. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!