Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, melyik videokártyát használja a laptopom?

Figyelt kérdés

Egy Acer Aspire E5 laptopom van, benne egy i7-5500U és egy GeForce 940M videokártya. Hogy tudom eldönteni, melyiket használja a gép jelenleg (Win 8.1 alatt)? Azt esetleg el tudom érni valahogy, hogy videók nézésekor és netezéskor az integráltat használja, játékoknál és videovágásnál azonban automatikusan átkapcsoljon a dedikáltra?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 24. 13:16
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A GeForce kártya automatikusan használtban van ha felraktad a driverét.

Szerintem nem lehet megoldani azt amit mondasz.

2016. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt csinálja, az alap dolgokhoz amihez elég az IGP oda azt használja, ha pedig megterheled akkor átkapcsol a 940M-re.


De amúgy a driverben kell beállítani, hogy mikor használja a dedikáltat és mikor az integráltat.

2016. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha alapjáraton IGP-vel jár, és csak terheléskor kapcsol át, akkor ez nekem így tökéletesen van, köszönöm szépen!
2016. ápr. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!