Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valamilyen normális,...

Van valamilyen normális, ingyenes program, vagy akármi, amivel meg tudom nézni a CPU, GPU, merevlemez és az alaplap hőmérsékletét?

Figyelt kérdés

Próbáltam ezt a két programot, de nagy baromságokat ír ki:

[link]

[link]


Most is jelenleg azt mutatja, hogy 11 °C -os a proci, ami teljesen lehetetlen, de ez a szám folyamatosan változik 8 és 20 °C között...

A BIOS -ban megnéztem, ott normálisan kiírja, hogy 42 °C -on van a proci.

Az alaplapnál meg fogalmam sincs mit akar jelenteni az a CPUTIN, SYSTIN, AUXTIN. Mik ezek?


[link]



2016. ápr. 24. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

MSI afterburner


Speedfan(bár ennél nálam is hülyeséget ír a procira, de az afterburner tökéletesen működik)

2016. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy aida64
2016. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

speccy

egyszerű de nagyszerű

2016. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:

Nekem a HWMonitor 1.23 teljesen jól működik, én azt használom. Lehet, hogy neked meg kellene próbálnod egy másik verziót, mert esetleg a hőérzékelő valami ritkább típusú.


A rövidítések a CPU, System, Auxiliary rövidítései, a TMPIN3 pedig valamiyen további hőérzékelő lehet. Én is azt javaslom, hogy vesd össze az Aida64 adataival.

2016. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aida64-et vagy a speedfan-t használd :) Persze pontos információt nem fogsz kapni, mert 1-2 fokkal mindig valamilyen irányba más adatot fog írni, de ezek írják a legpontosabban a hőmérsékletet.
2016. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
MSI Afterburner
2016. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IObit Sysinfo
2021. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!