Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehetséges?

Miért lehetséges?

Figyelt kérdés
Újraraktam a Windowsot a számítógépemen. A Windows xp-t -Windows 7-re cseréltem. Attól féltem, hogy a drivereim nem fognak működni, mert az alaplaphoz, és a videokártyához csak XP, és Vista drivereket találtam. Miután a telepítést befejeztem, nem kellett semmit sem telepítsek, minden megfelelően működött (internet, Windows Aero, hang, stb.). Miért van ez?

2016. ápr. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a windows már tartalmazott a hardvereidhez megfelelő drivereket, de az is lehet, hogy az általad telepített rendszer már updaten keresztül képes beszerezni a drivereket. 8-10 tuti, hogy tudja, régebbi win7 nem, de lehet hogy egy friss win7es már tudja.
2016. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
A géped nem biztos, hogy optimálisan van telepítve, keresd meg a drivereket, talán van belőlük kifejezetten Win7-re készült is. Stabilabb és kicsit gyorsabb is lehet tőle a géped.
2016. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A chipset drivert viszont felrakatam a biztonság "kedvéért".
2016. ápr. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!