Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell elővarázsolni a...

Gyurto kérdése:

Hogy kell elővarázsolni a "Preferred graphics processor" opciót az nvidia control panelben?

Figyelt kérdés
Már vagy egy napja kutakodok a neten de semmi használhatót nem tudom miért nincs ott és és sehogy se tudtam előhozni.

2016. ápr. 26. 20:46
 1/10 BM-Striker ***** válasza:
Manage 3d settigs-nél van.
2016. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra már én is régen rájöttem de ott nincsen egyszerűen a második lépés szinte teljesen kimaradt.
2016. ápr. 26. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


nem jöttél te rá semmire..

2016. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na akkor most legyél okos.

[link]

2016. ápr. 26. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálom:

1) nincs feltelepítve a második videókártyád drivere (kétlem)

2) nincs is második vga-d és olyan dolgokat keresel ami neked nincs is.

2016. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kizárt hogy az opció nem létezik de akkor nem tudom hogy udnám megértetni a programmal hogy ne azt sz*r integrált cuccot használja.
2016. ápr. 26. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:

1) ha laptopod van és minden driver fent van, tuti felajánlja a 2. lehetőséget

2) ha pc és a monitor kábele az nvidia kártyába van dugva, akkor biztosan azt használja, semmi kétség.


Ha egy program mást közöl, az még nem azt jelenti, hogy igaza is van.

2016. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van és ez a játék azaz a Cities Skylines egy speciális eset mivel nem csak azt közli hogy nem azt használja hanem érezhető is a játékon elég durván. (GTX 660 Ti-m van) Több helyen láttam a problémát de nem tudnak rá megoldást, pontosabban az lenne a megoldás hogy itt átállítom de mivel itt nincs azaz opció így nem tudom megtenni ezt és erre a problémára nem találtam megoldást.
2016. ápr. 26. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt tudja csak használni amelyikre rádugod, ha a VGA adja a monitornak a jelet, akkor a VGA-t használja, ha az alaplap, akkor az IGP-t és a rendszermemóriát használja. A windowson csak egy grafikus felület / 'asztalkezelő' tud futni, tehát vagy ezzel vagy azzal megy minden.
2016. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre dugtad a kábelt a gépbe... ne az alaplapba dugd.
2016. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!