Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS G, U vagy X széria? ...

ASUS G, U vagy X széria? Laptopvásárlás előtt állok durván 180-220e Ft között

Figyelt kérdés

Sziasztok. A héten készülök laptopot vásárolni, ami biztos, hogy ASUS-t szeretnék, a 3 tipus között gondolkozok (G-U-X)


Kérem hozzáértő emberek írjanak, mert annyi mindent hallottam már, hogy tanácstalan vagyok. Elsősorban középkategóriás játékokra használnám, Lol, Wow, illetve újabb játékok közepes grafikán.

gtx 850 vagy 950 es kártyával néztem. napi 10-12óra használat mellett a melegedés is fontos szempon /hűtőpadom van/


használt laptop is érdekel, de akkor nyilván erősebbet, és olyat ami még durván 2 évig gond nélkül jó lesz.



2016. ápr. 27. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

az x széria silány minőségű, gyenge anyaghasználat és hűtés, nem ajánlott

U az üzleti tudtommal, annál nem vagyok otthon

a g széria az jó, annyi a gondja hogy mivel alu ház a wifit kicsit leárnyékolja, minden esetre ez ajánlott széria

de arra figyelj hogy G és nem GL mert az egy átnevezett X

2016. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rosszul tettem fel a kérdést, G és N széria érdekel elsősorban (a dizájn különbség hidegen hagy)

illetve esetleg X, de az nem nyugodt szívvel.


ami még fontos, használt laptop esetén ugye adó visszaigénylésről nincs szó, ami 27%-kal számolva akár 60-70 Ft kedvezmény lenne az új laptop árából.



esetleg konkrét modelleket ha tudtok, kérlek segítsetek vele, hatalmas dilemmába vagyok

2016. ápr. 27. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
n551/g551 (ugyan az a kettő)
2016. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

G/N gamer (RoG, Stryx)/nagy teljesítményű multimédia.

GL budget gamer(RoG-na öltöztetett X széria)

U Ultrabook vonal(Zenbook)

S olcsóbb ultrabook vonal (Vivobook)

X olcsó consumer

K igényesebb consumer


i5-ös K501LX/K501UX ennyiből.


Nettó 220, vagy bruttó 220?

2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nettó 220-230 a keret.


viszont most találtam g551vw típust 270ért. mivel elsősorban játékokra fogom használni, talán érdemesebb lenne ezt a vonalat követni?

2016. ápr. 28. 10:04
 6/7 A kérdező kommentje:

g551vw i5 6300HQ gtx960


ez lénygesen erősebb, mint a K széria U, és H processzorai?

2016. ápr. 28. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, ez már 4 magos

csak van belőle tn és ips változat is, az ipssel jobban jársz persze

2016. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!